Мiжнароднi новини

ЗАВЕРШЕННЯ ТРЕТЬОГО ЕТАПУ ПРОЕКТУ EWENT ПРОГРАМИ ERASMUS MUNDUS

14 лютого 2014 р. завершується третій етап прийому документів на участь в проекті EWENT програми Євросоюзу ERASMUS MUNDUS – програми мобільності студентів та працівників університетів європейських країн. Перевага для участі надається представникам університетів – партнерів проекту (див. сайт http://ewent.meil.pw.edu.pl) (перша цільова група). Проте студенти та співробітники інших університетів теж мають можливість участі в проекті (друга цільова група). Третій етап проекту є завершальним. На попередніх двох етапах його учасниками стали близько 150 студентів, аспірантів, викладачів та співробітників з 15 університетів Східної та Західної Європи, в тому числі 25 – з НТУУ «КПІ». Якщо на попередніх етапах більші квоти на участь були надані бакалаврам та магістрам, то на третьому більше грантів передбачено для аспірантів та докторантів.

З грудня 2013 р. наш університет приймає також участь в аналогічному за змістом проекті ACTIVE цієї ж програми. Умови участі в ньому не відрізняються від умов проекту EWENT. А більшість університетів є партнерами обох проектів. Тому шанси претендентів стати учасниками європейського проекту мобільності, особливо в категорії аспірантів чи докторантів, значно зростуть, якщо прийняти участь одночасно в двох цих проектах!

Запрошуємо до участі!

Л.Стецюк, інженер кафедри теоретичної механіки,

координатор проектів EWENT та ACTIVE