Останні новини

Візит до авіамодельного гуртка Державного позашкільного навчального закладу "Перспектива"

20 вересня декан факультету АКС Збруцький О.В. та в/о завідувача кафедри теоретичної механіки Федоров В.М. відвідали державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива», що його було створено на базі «Клубу юних техніків» при реорганізації ВО «Київський радіозавод». Справжньою гордістю навчального закладу є авіамодельний гурток, учні якого завоювали більше 100 золотих, велику кількість срібних та бронзових медалей на міських та національних змаганнях, ставали призерами Чемпіонату Європи (2007) та чемпіонами Світу (2008). Багато випускників «Перспективи» стають в подальшому студентами ФАКС НТУУ «КПІ».

Сторони обговорили питання подальшої співпраці в напрямку безперервної аерокосмічної освіти молоді.

На фото: декан факультету АКС Збруцький Олександр Васильович та керівник авіамодельного гуртка Калачев Анатолій Трохимович.