Останні новини

Стартова коференція Європейської освітньої програми "ERASMUS MUNDUS" за проектом EWENT

10 та 11 січня 2012 р.в м.Варшава (Республіка Польща) в Вашавській політехніці відбулася стартова коференція Європейської освітньої програми "ERASMUS MUNDUS" за проектом EWENT - "Східно-Західна Європейська мережа для вищої технічної освіти",який спрямований на підвищення мобільності студентів, аспірантів, докторантів.

В цьому проекті приймає участь НТУУ "КПІ" (ФАКС) як член консорціуму університетів ЄС, України, Білорусі та Молдови: Варшавська політехніка (Польща), Центральна школа Нанта (Франція), Дублінський технологічний інститут (Ірландія), Інститут країни Басків (Іспанія), Будапештський університет технологій та економіки (Угорщина),Чешський технічний університет (м.Прага); НТУУ "КПІ", НАУ "ХАІ", НАУ, Лівівська політехніка, Донецький національний технічний університет, Одеський національний технічний університет, Донбаський державний технічний університет; Білоруський національний технічний університет, Брестський державний технічний університет, Технічний університет Молдови.