Стипендії, гранти, конкурси

DAAD/OSI Scholarships 2012

Стипендії надаються для навчання на максимально дворічних магістерських програмах, на трирічну аспірантуру, а також на наукове перебування, яке розподіляється на два періоди по три місяці кожний.

Метою програми DAAD/OSI є покращення становища в сфері викладання та досліджень в рамках гуманітарних та суспільних наук в Україні, а також налагодження контактів між німецькими та українськими вченими, на основі яких можуть самостійно розвиватись подальші міжнародні контакти.

Deadline: October 31, 2011

Розмір стипендії:

Студентам магістерських програм: 750 євро щомісячно. Аспірантам: 1000 євро щомісячно. Науковцям зі ступенем кандидата наук: 1.840 євро щомісячно.

Всім учасникам оплачується проїзд та, якщо необхідно та передбачено програмою, вартість мовних курсів. Аспірантам після двох років перебування буде оплачена поїздка додому.

Стипендіатам на магістратуру та аспірантуру, в яких залишилися вдома діти дошкільного віку, може щорічно сплачуватися максимально 3-тижнева поіздка додому.

Детальніше на http://unistudy.org.ua/