Дні відкритих дверей

Участь ФАКС у заході "День відкритих дверей Університету"

13 жовтня 2016 р. у відкритому просторі для спільної студентської наукової творчості «Бєлка» Національного технічного університету  України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» пройшов  День  відкритих дверей університету, на якому були представлені  наукові експериментальні  майданчики від різних факультетів.

Факультет авіаційних і космічних систем представив школярам інженерні та наукові розробки студентів кафедри приладів та систем керування літальними апаратами.

Відвідувачі заходу ознайомились із системами керування пристроїв, які можна створити власними руками.

Усі бажаючи змогли прийняти участь у майстер-класі з робототехніки та створити найпростіші електронні пристрої з програмним керуванням.

ст. викл. каф. ПСКЛА ФАКС

Сарибога Г.В.